USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito Bonito (Mato Grosso do Sul) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito

ex. Conforto E Piscina No Centro De Bonito

Avanceret Booking
2026-10-26
2026-10-27

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

38

Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito

 WiFi

Wi-Fi

 Gratis parkering
 Indtjekning/Udtjekning

Hurtig ind-/ udtjekning

 Swimmingpool

Udendørs pool

 Spa og afslapning

Spalounge

Solarium

 Røgfrit/Ikke-ryger

Ikke-ryger værelser

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito på 105 m² ligger i nærheden af Aquário de Bonito. Indkvartering har 2 værelser, et fuldt udstyret køkken og 3 badeværelser.

Gæsterne kan finde Lagoa Misteriosa inden for 1 km og Projeto Jiboia inden for 2 km fra indkvarteringen. Kun 10 minutter fra centrum af Bonito. Casa do Joao ligger omkring 5 minutters gang væk og serverer brasilianske måltider. Du kan komme til Abismo Anhumas om få minutter i bil.

Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito tilbyder gæsterne et solarium til afslapning.

  • Lokale seværdigheder
  • House of Memory Raida
    600 m
  • Aquário de Bonito
    200 m
  • Bonitour Viagens e Turismo
    500 m
  • Lobo Guara Bike Adventure
    350 m
  • Aquario de Bonito
    550 m
  • Bonito Aquarium
    250 m
  • Abismo Anhumas Training Center
    300 m
  • ABN Agencia Brazil Nature
    450 m
  • Fonte Luminosa
    350 m
  • Lufthavne
  • Bonito lufthavn
    14 km

På hotellet

General

  • Ikke-ryger værelser
  • Wi-Fi
  • Gratis parkering
  • Hurtig ind-/ udtjekning
  • Kæledyr tilladt

Måltider og drinks

  • Udendørs spiseområde

Aktiviteter og afslapning

  • Udendørs pool
  • Strandparasoller
  • Solseng
  • Have
  • Grillfaciliteter
  • Spalounge
  • Solarium

På værelset

  • Klimaanlæg
  • Dagligstue
  • Terrasse
  • Havemøbler
  • Spisebord
  • Fladskærms TV

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 20:00
Udtjekning: indtil 11:00

Ofte stillede spørgsmål

  • ❓

    Hvilke berømte vartegn ligger tæt på Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito?

    Aquário de Bonito og Abismo Anhumas Training Center er blandt de seværdigheder, der ligger i nærheden af Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito.
  • ❓

    Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito?

    Du kan bo på Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito med dit kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-10-26
2026-10-27

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Casa No Centro De Bonito No Condominio Eco Bonito, Brasilien

Rua General Osorio, 469, Bonito (Mato Grosso do Sul), Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteisbonito.com

All rights reserved